Social Image Fallback

No events this day. Below you will find an overview of all the events.

  • Crsus vaarbewijs 1 Aquavitesse
    Thursday 26 April 2018

    Crsus vaarbewijs 1 Aquavitesse

    Share
  • 40 mijl van bru
    Saturday 26 May 2018

    40 mijl van bru

    Share
  • Delta weekend
    Friday 8 June 2018 - Sunday 10 June 2018

    Delta weekend

    Share
  • Combi van Rotterdam
    Saturday 23 June 2018 - Sunday 24 June 2018

    Combi van Rotterdam

    Share
  • WSV Clubwedstrijden I en II
    Saturday 23 June 2018

    WSV Clubwedstrijden I en II

    Share
  • WSV Midzomernachttocht met BBQ (leden koken voor leden)
    Saturday 23 June 2018

    WSV Midzomernachttocht met BBQ (leden koken voor leden)

    Share
  • Visserijdagen Bruinisse
    Thursday 19 July 2018 - Saturday 21 July 2018

    Visserijdagen Bruinisse

    Share
  • Zeeuws wijnfeest
    Friday 3 August 2018 - Saturday 4 August 2018

    Zeeuws wijnfeest

    Share
  • WSV Lustrumavond, 2de handsbeurs en Mosselavond
    Saturday 22 September 2018

    WSV Lustrumavond, 2de handsbeurs en Mosselavond

    Share
  • WSV Clubwedstrijd III en IV
    Saturday 22 September 2018

    WSV Clubwedstrijd III en IV

    Share